SVETELNÉ LED STROPY

Radi by sme vám predstavili novinku s ktorou sa váš strop zmení na nepoznanie.

SVETELNÉ LED STROPY

Oživia Váš interiér tak ako máloktoré svetlo. Či už ide o diskotéku, klub alebo aj televízne štúdio, LED pásy dokážu vdýchnuť každému priestoru život.
LED pásy (LED hady) sú špeciálne druhy LED svetiel. Je to vlastne pás, ktorý sa dá ohnúť do ľubovoľného tvaru a na ktorom sú upevnené vždy v nejakej vzdialenosti medzi sebou LED diódy. Ich najväčším prínosom je flexibilnosť – dajú sa nalepiť alebo pripevniť takmer na ľubovoľný povrch a dokážu oživiť interiér alebo aj exteriér budov tak ako máloktoré svetelné efekty
. Vo veľkej miere sa snažíme na našom trhu presadzovať nové trendy v oblasti osvetlenia a najmä v LED (svetlo-vyžarujúca dióda) technológiách. Táto technológia si získava čoraz väčšiu popularitu vďaka svojej hospodárnosti, dlhej životnosti, vysokej odolnosti a samozrejme i vďaka veľmi malým rozmerom, čo umožňuje dizajnérom navrhovať doposiaľ len veľmi ťažko realizovateľné kúsky. Nad niektorými LED produktmi len krútime hlavou. Ešte pred pár rokmi by nás niečo také ani nenapadlo.

Na požiadavku zákazníkov zabezpečujeme aj interiér na kľúč.